HAKKIMIZDA

KYS CATERING

KYS CATERING her türlü yemek ihtiyaçlarınızda A kalite malzeme ile özel ürünleri özel yemeklere dönüştürür. Emsalsiz sunumu ile yemeklerinizi temizlik, sanat ve lezzetle buluşturan KYS CATERING, insanın en temel ihtiyacı olan yemek konusunda müşterisine en iyi servisi, en uygun fiyatı en hijyenik koşullarda üretilen en iyi ve en çok çeşit yemeği ulaştırmayı hedefler. Müşterisine %100 verim sağlamak için, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan üretim kapasitesini, her geçen gün arttırarak üretime ve satışa devam etmektedir

Yaptığımız işin birebir insan sağlığı ve ihtiyaçlarıyla ilgili olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda insan sağlığını korumak ve zarar vermemek için, işin her aşamasında özen ve itina ile çalışıyoruz. Temizlik, hijyen ve kaliteden ödün vermeden, tecrübe ve deneyimlerimizi birimlere dönüştürerek her gün daha iyi bir hizmet parolasıyla işe başlamaktayız.

Firmamız yaklaşık olarak 250 çalışan istihdam etmektedir. 2019 yılı İşkur İş Başı Eğitim Proğramları ile %247’lik büyüme yakalayarak, rakiplerine örnek bir firma olmuştur. KYS CATERING günlük 30.000 kişiye, kaliteli ve hijyenik şartlarda yemek hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak CATERING sektöründe daima inovasyon yapmayı hedeflemiştir.

İstihdama katkı ödülü. KYS Catering Metin Azaplıoğlu
İstihdama katkı ödülü. KYS Catering Metin Azaplıoğlu