MENÜ PLANLAMA

KYS Catering Menü Planlama
MENÜ PLANLAMA SÜREÇLERİ

MENÜ PLANLAMA

Siz değerli müşterilerimizin damak lezzetini mevsimine uygun sebzeler ile en kaliteli ürünlerin, işinin ehli profesyonel üretim ekibiz ile 3K şirket misyonu ile sağlıyoruz.

  • Kaliteli Ürün
  • Kaliteli Hizmet
  • Kaliteli Müşteri

MENÜ PLANLAMA ORGANİZASYONU

KYS CATERİNG müşterilerinin ayrıcalığı daima ön planda tutulur, bu nedenle lokasyonlarımızın haftalık ve aylık yemek menüleri planlaması basite alınacak bir olay değildir. Öncelik olarak şirket felsefemiz şu şekildedir;

Kültürümüzde olan bir mantık vardır ve bu artık ata sözü yerini almıştır.
Cümle şöyle başlar ;
İnsan bir gün önceki aklını bugün beğenmiyor. KYS Catering olarak biz de bu deyim ile menü planlama sistemini bağdaştırıyoruz. Bir önceki ay ki veya bir yıl önce ki yemek menülerinden hiçbir suret ile faydalanmamayı kendimize ilke edindik. Müşterilerimizin çözüm önerilerini sahadaki aşçıbaşı, saha personeli, servis elemanları ve garsonlarımız aracılığı ile alıyoruz ve bizlere aktarılan bilgiler doğrultusunda menü planlamalarını yapıyoruz. Şirketimizde menü planlamaları için komisyon kurulmuştur.

Menü planlama komisyonumuzda yemek menüsünü yapmak için bir araya geldiğimiz lokasyonumuzun Sorumlu Aşçısı, Satınalma Müdürü, Proje Müdürü, Diyetisyen, Gıda Mühendisi ve Genel Müdür yer almaktadır.